Tai-či Cigun žurnalas
Taiči ir Cigun padeda suprasti save

Taiči ir Cigun padeda mums suprasti save, pasijausti dalinai savo likimo šeimininku, nebūti aplinkybių auka.

Mūsų fiziniai kūnai tai apsireiškusi mūsų esybės dalis o mintys tai neapsireiškusi dalis kuri formuoja mūsų kūnus.  Mūsų kūnai tai mūsų sąmonės išraiškos dalis. Emocijos ir mintys gali materializuotis, kaip pavyzdžiui nerimas gali sukelti skrandžio opą.

Skaityti daugiau...
 
Stresas

Stresas kūno lygyje pasireiškia reakcija „kovok arba bėk“. Mes automatiškai reaguojame į stresą paviršutinišku kvėpavimu ir raumenų įtampa. Streso būsenoje atsiranda širdies plakimas, pakyla kraujospūdis, padidėja deguonies suvartojimas.

Taiči ir cigun suformuoja natūralų kvėpavimą – galingą priemonę nuo streso. Tik prisiminimas apie tai, kad reikia kvėpuoti kritinėje situacijoje padidina gebėjimą įvaldyti situaciją.

Skaityti daugiau...
 
Tiems, kas neturi laiko sau...

Taiči yra atliekamas lėtai, pripratusiems skubėti vakariečiams tai atrodo neefektyvu. Sėdimas cigun arbacigun stovėjimas stulpu („stovintis polius“) atliekami nejudant. Tai gali pasirodyti beprasmiu laiko gaišimu.

Skaityti daugiau...
 
Tui-šou akimirkos

 
Viskas pasidaro nedarant

Lao-Dze rašė: „Viskas pasidaro nedarant“. Jis negynė tinginystės. Jis turėjo omenyje tai, kad su kvėpavimu, atsipalaidavimu ir pasitenkinimu dėl visko, ką bedarytume, viskas yra padaroma, bet atrodo, kad tai įvyksta be pastangų, ir todėl susidaro įspūdis, kad mes nieko nedarome.

Skaityti daugiau...
 


Apklausa
Kas Jus domina labiausiai?
 
Žurnalas

Savireguliacija
PartneriaiHostingas Serveriai.lt