Taikomoji kineziologija
Taikomoji kineziologija

Taikomoji kineziologija - visos stuburo, sąnarių, laikysenos problemos, neuro - ortopedinė diagnostika, greitas skausmo ir judesių apribojimas pašalinimas, laikysenos atstatymas.Visų organų funkcinė diagnostika, ligų priežasčių nustatymas, individualios gydymo programos nustatymas, individuali gydomosios mankštos arba treniruočių programa.

Taikomoji kineziologija – tai ir mokslas apie judesius. Taikomosios kineziologijos istorija prasidėjo 1927 metais nuo Bernštaino darbų. XX a. 6 dešimtmetyje paplito JAV. Dabar yra Tarptautinis kineziologijos koledžas, jo įkūrėjas Džordžas Guthartas yra vienas šio mokslo kūrėjų. Šio koledžo filialai yra daugelyje pasaulio šalių. Nuo 2002 metų su taikomąja kineziologija susipažino ir Lietuvos gyventojai (prof. Vasiljevos iš Maskvos seminaruose).

Skaityti daugiau...
 
Klinikiniai atvejai


T – 17 metų jaunuolis. Labai jautrus. Ištirtas ligoninėje – organinių pakitimų nerasta. Diagnozė: autonominė somatoforminė disfunkcija (vegetacinės n.s. disfunkcija). Namuose prasidėjo priepuoliai – buvo sunku nuryti seilę, prasidėjo panika.

Skaityti daugiau...
 


Apklausa
Kas Jus domina labiausiai?
 
Žurnalas

Savireguliacija
PartneriaiHostingas Serveriai.lt