Pacientai priimami:

Integruojančios medicinos ir sveikatingumo centras
Šeimyniškių g. 21a - 1, Vilnius
Tel.: +370 685 77096

Vaikų neurologija:

- Perinatalinė encefalopatija – (liekamieji reiškiniai po komplikuoto gydymo) neramumas, blogas miegas, padidėjęs raumenų tonusas, psichomotorinio vystymosi problemos (nesėdi, nevaikšto laiku, vaikšto netaisyklingai ir t.t.).
- Kalbos vystymosi sutrikimas.
- Neurotinė reakcija. Laikysenos, eisenos sutrikimai.
- Priepuoliai, alpimas, epilepsija.
- Tikai, mikčiojimas, hiperkinetinis sindromas, bloga dėmesio koncentracija.
- Galvos skausmas ir jo padariniai.
- Raumenų silpnumas, progresuojantys degeneraciniai susirgimai (miopatija, amiotrofija).
- Šlapimo, išmatų nelaikymas.
- Miego sutrikimai. 

Gydymas pagal individualią programą
- Nuskausminimas, nusilpusių raumenų stiprinimas, raumenų įtampos šalinimas, naudojant manualinę terapija, osteopatinę techniką ir masažą.
- Jei reikia, padedame įveikti neigiamas emocijas.

Taikomoji kineziologija

Kūno biomechanikos diagnostika naudojant unikalų raumenų testavimo metodą
• Stuburo ir sąnarių ir vidinių organų manualinė terapija. Raumenų balanso atstatymas, laikysenos koregavimas.

Gydome paralyžius – insulto ar traumų pasekmes, sąnarių skausmą, nugaros ir dubens skausmus po gimdymo, funkcinius pilvo organų sutrikimus (pilvo skausmus, vidurių užkietėjimą, virškinimo sutrikimus). Gydome nemigą, galvos skausmus, svaigimą, migreną, jautrumą, neurozes su vegetacinės nervų sistemos sutrikimais: kraujospūdžio svyravimus, kvėpavimo ir skrandžio sutrikimus, širdies plakimą ir t.t.

• Vaikų ir suaugusiųjų, kenčiančių nuo stuburo skausmų ir turinčių laikysenos sutrikimų, konsultavimas, gydymas ir reabilitacija.

- Biomechaninė diagnostika raumenų testavimo metodu, statikos, dinamikos ir vidaus organų būklės įvertinimas.

Kūno psichoterapija

Psichologinė pagalba vaikams ir suaugusiems, iškilus emocinėms ir elgesio problemoms. Kūno psichoterapija skiriasi nuo tradicinės psichoterapijos tuo, kad mes naudojame raumenų testavimą emocijų diagnostikai, harmonizuojame kūno funkcijas panaudojant taškinį masažą, pratimus, kvėpavimo pratimus. Deriname kūno harmonizavimą su psichoterapiniais metodais. Gerina žmogaus kūno energetiką.

Jumeicho terapija – japoniškas masažas suaugusiems ir vaikams nuo 7 – 10 metų.Tai japonų reabilitacinė sistema, panaudojant specialų giluminį raumenų masažą derinant su tempimo pratimais ir manualinės terapijos elementais.

Spalvų punktūra - naujas efektyvus metodas Lietuvoje, pagal P. Mendelio (Vokietija) metodiką naudoja skirtingos spalvos šviesas į akupunktūrinius taškus. Labai naudinga gydant peršalimo ligas - sinusitai, bronchitai, kūdikių pogimdymines problemas, vaikų elgesio ir charakterio sutrikimus. Suaugusiems gerina miegą ir pašalina stresą ir įtampą.