Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tevunaslt/domains/tevunas.lt/public_html/htc/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 421

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tevunaslt/domains/tevunas.lt/public_html/htc/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 435

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tevunaslt/domains/tevunas.lt/public_html/htc/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 826

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tevunaslt/domains/tevunas.lt/public_html/htc/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 957

Gruodžio 1-ają sėkmingai pravedėme seminarą apie stuburo ir sanarių problemas. Susidomėjo klausytojai nuo 9 iki 75 metų, tai parodo temos aktualumą mūsų dienomis. 

Žmonės nuo senovės susitvarkydavo su šiomis problemomis be pašalinių priemonių ir vaistų, pasinaudodami natūraliomis organizmo savybėmis.

Ligos tai mūsų nesveiko gyvenimo būdo pasekmės. Kad gyventi sveikai, žmogus privalo pažinti save ir savo kūną. Šiuolaikinis žmogus pilnas žinojimo apie išorinius dalykus bet neturi menkiausio supratimo apie savo organizmo funkcionavimą.

Statistiškai, medicina gali pridėti tik 10 procentų sveikatos - 90 procentų priklauso nuo mūsų pačių. 2013 metai paskelbti sveikatingumo metais ir mūsų indėlis į šią programą - tai supažindinti žmones su kūno funkcionavimo dėsniais.

Kūnas yra vientisas, todėl ligos šaltinis dažnai būna toli nuo simptomo atsiradimo vietos.

Kūno struktūra ir funkcionavimas priklauso vienas nuo kito, ir kūnas turi galimybes save apsaugoti, reguliuoti ir atstatyti.

Per seminarą žmonės sužinojo apie sunkiausius organizmo krūvius, apie tai, kad sunkiausia yra save pernešti erdvėje be pakankamos raumenų jėgos.

Sužinojo ko reikia normaliam raumenų korsetui vystyti, kaip veikia mūsų raiščiai ir sausgyslės, kad kas 2 sekundės organizmui reikia pajudinti naujus raiščius tam kad išlaikyti sveiką raiščių tonusą. Todė ilgas sėdėjimas viena poza veda prie raumenų silpnumo ir padidina sanarių apkrovimą. TAI-ČI judesiai labai teigiamai veikia atramos aparatą, raumenis ir sausgysles.

Klausytojamas buvo paaiškinta, kas yra skausmas, kad tai yra organizmo reguliacinis mechanizmas ir labai susijęs su emocijomis ir rodo kaip mūsų smegenys interpretuoja tai, kas vyksta kūne.

Taip pat sužinojo kaip yra svarbus taisyklingas kvėpavimas raumenų atpalaidavimui ir skausmo malšinimui. Mokėsi kvėpavimo ir stuburo-sanarių pratimų. 

Susidomėjimas buvo didelis, todėl planuojame kartoti ir vystyti šią temą. Jei susidomėsite - atsiūskite savo kontaktus ir mes jus pakviesime.

Rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  tel.: 8 685 77096