Saulėtas šeštadienio rytas. Susirinko beveik visi užsiregistravę dalyviai.

Gyd. Liudmila Tamašauskienė įdomiai pasakojo apie spalvas ir jų poveikį žmogaus sveikatai ir nuotaikai, ir apie tai, kaip svarbu nuo pat kudikystės parinkti teisingą spalvinę aplinką, kad išauginti harmoningą ir pilnavertę asmenybę.

Spalvos pradedamos taikyti ir modernioje medicinoje, ypač gydant sportines traumas naudojami įvairių spalvų imobilizatoriai, raiščiai pvz. mėlyna spalva ramina skausmą, oranžinė padeda gydyti lūžius ir patempimus. Taip pat patartina vengti ir juodos bei baltos spalvų - tai du kraštutinumai - juoda spalva surenka negatyvią informaciją iš aplinkos ir pritraukia problemas bei nelaimes, balta savo ruožtu atskiria nuo realybės, padaro sudėtingu bendravimą ir emocinį klimatą. Geros spalvos suaugusiems pastelinės, vaikams labiau tinka ryškios.

Antroji seminaro dalis buvo skirta vyriškai ir moteriškai energetikai, suvokimui to, kad vyrai ir moterys yra labai skirtingi savo požiūriais ir pasaulio suvokimu. Sakoma, jog tai kas svarbu ar genialu yra paprasta. Panašiai ir čia - žinok lyčių ypatumus ir pradėsi suprasti, kodėl jis ar jinai pasielgė vienaip ar kitaip, nepriimsi to asmeniškai todėl bendravimas šeimoje ir visuomenėje taps turtingesnis, įdomesnis ir tuo pačiu laimingesnis. 

Dalyviai atliko ir praktinius užsiėmimus, skirtus vėlgi tam pačiam svarbiam tikslui - pažinti save ir kitus.

Išsiskirstant buvo prieita nuomonės, kad tokius mokymus būtina rengti reguliariai ateityje ir mes pasistengsime tai padaryti. Prašome stebėti mūsų skelbimus. Rašykite kas jus domina, registruokitės iš anksto ir mes atskirai pranešime apie būsimus renginius.

Linkime visiems Sveikatos ir Sėkmės ir... iki naujų įdomių ir vertingų susitikimų.

VHTC Informacija